«Нові ідеї

для залізничних
   шляхів»

ТОВ ‘‘Корпорація КРТ’‘ успішно пройшло ресертифікаційний аудит на відповідність ISO 9001:2008

photo ТОВ ‘‘Корпорація КРТ’‘ успішно пройшло ресертифікаційний аудит на відповідність ISO 9001:2008 12-14 жовтня на ТОВ ‘‘Корпорація КРТ’‘ було проведено ресертифікаційний аудит експертами TMS (офіційне представництво міжнародного сертифікаційного органу TÜV SÜD - світового лідера інспекційних, експертних та сертифікаційних послуг в Україні)

 

Аудитори відзначили високу кваліфікацію співробітників, дисципліну й організацію виробництва, комплексні програми розвитку персоналу та ефективний лабораторний контроль на всіх етапах виробництва ТОВ ‘‘Корпорації КРТ’‘

‘‘С этого года вышла новая версия стандарта, там еще более жесткие правила, которые требуются от предприятия, чтобы оно соответствовало европейским нормам. На сегодняшний день КРТ соответствует всем этим стандартам. За три года видно на сколько улучшилась политика руководства в отношении системы управления качеством, и сама инфраструктура на КРТ.

Благодаря наличию современного европейского оборудования и импортного сырья для изготовления продукции, новых деталей - предприятие изготовляет высококачественную продукцию, которая отвечает всем необходимым стандартам. ‘‘Корпорация КРТ’‘ - это инновационное предприятие, которое не стоит на месте и постоянно растет и осваивает новые горизонты, чтобы повысить безопасность движения на железнодорожном транспорте Украины’‘, - високо оцінив інноваційне підприємство ‘‘Корпорація КРТ’‘ головний експерт TÜV SÜD із транспорту та машинобудування – Микола Петрович Янгулов.

За підсумками перевірки наше підприємство підтвердило свою ефективність і відповідність високим світовим стандартам. Експерти відзначили, що на підприємстві на всіх етапах виробництва ефективно застосовуються сучасні методи та засоби менеджменту. Відтак, ТОВ ‘‘Корпорація КРТ’‘ підтвердило свою компетентність та відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008 у заявленій області сертифікації ‘‘Виробництво елементів і деталей верхньої будови колії’‘.

Команда експертів завершила аудит без критичних зауважень і зробила висновок про те, що система функціонує і розвивається. Відтак, впровадження та постійне вдосконалення системи менеджменту якості дозволяє ТОВ ‘‘Корпорація КРТ’‘ незмінно покращувати ефективність і результативність бізнес-процесів, успішно розвивати довгострокове співробітництво з українськими та іноземними партнерами. Ви завжди можете бути впевнені не лише у тому, що ТОВ ‘‘Корпорація КРТ’‘ дійсно слідкує за якістю продукції відповідно до світових стандартів, але й постійно вдосконалює рівень надання послуг й приділяє величезну увагу системі менеджменту в цілому.

 

 


+38(032)237-54-42

Головний офіс ТОВ "Корпорація КРТ"
79026, м.Львів, вул. Академіка Лазаренка, 1

e-mail: office@krt.lviv.ua

З питань налагодження партнерства
Відділ по зв'язкам з громадськістю
тел. +380673117557
e-mail: pr@krt.co.ua